Dárkové poukazy

Okolí Lázní Velichovky a výlety

Areál Lázní Velichovky obklopuje rozsáhlý park, díky čemuž hosté při svém pobytu dýchají krásně čerstvý a svěží vzduch, což uvítají jistě všichni, kteří se každodenně pohybují v ruchu velkoměsta a hlavně ve smogu. I díky tomuto faktoru jsou Lázně Velichovky ideálním místem pro strávení relaxační, ale také aktivní dovolené.

Pokud se budete chtít dozvědět i něco málo z historie tohoto kraje, navštívit můžete zámek Kuks, pevnost Josefov, zámek Ratibořice, Náchod, Adršpašsko-Teplické skalní město, hrad Pecku, přehradu Les Království, Opočno, Dobrušku, Krkonoše nebo Orlické hory. Nedaleko a dobře dostupná je i ZOO a Safari ve Dvoře Králové nad Labem.

Nejbližším městěm k lázním je Jaroměř, vzdálená 4 kilometry. Přímo ve Velichovkách můžete navštívit sportovní areál K-Triumf, kde naleznete vše potřebné pro Vaše sportování. Nová Amerika - golfový resort, je od lázní zhruba 5 kilometrů.

Lázně Velichovky

Lázně Velichovky

Lázně Velichovky se specializují na rehbilitaci pohybového ústrojí, rehabilitaci po a před operacemi kostí a kloubů a po úrazech. Lázně využívají mimo jiné místní slatiny s jedinečným složením a účinky.
Víkendová relaxace

Víkendová relaxace

Dopřejte si víkendový odpočinek od stresu a relaxujte ve Velichovkách.