Dárkové poukazy

Masáže

Masáž klasická

Klasická masáž dle platného postupu nedráždivou emulzí, lokalita dle přepisu lékaře. Aplikujeme 5 druhů základních hmatů rozdělených do úkonů hnětacích a nárazových.Vhodné pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě. Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu, trofiky a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.

Masáž podvodní

Masáž probíhá ve vodě teplé 37 - 38°C proudem vody do 2 atmosfér. Zvláštní opatrnost u pacientů s onemocněním žilního systému dolních končetin. Jde o spojení účinku tepelné koupele, masáže, aktivního a pasivního pohybu ve vodním prostředí způsobující hyperemii kůže a podkoží, relaxaci.

Masáž reflexní

Reflexní masáž prováděná fyzioterapeutem, použitá sestava na základě předpisu lékaře, jde o manuální léčebný zásah na povrchu těla aplikovaný v místěch druhotných, onemocněním reflexně vyvolaných změn, léčebný zásah vedený cestou nervových spojů v oblasti zvolených reflexních oblouků. Vhodné pro funkční a chronická organická onemocnění vnitřních orgánů, funkční, degenerativní a chronická onemocnění páteře a kloubů (Bechtěrevova choroba, diskopatie, CC a CB syndrom, LI syndrom), poúrazové a pooperační stavy.

Aroma masáž

Aroma masáž, neboli aromaterapeutická masáž je relaxační masáž, která zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou vonnými oleji, do kterých se přidávají aromatické léčivé éterické esence. Masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo,psychiku, celkově uklidňuje. Proto je vhodná pro každého, kdo se rozhodl relaxovat.

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, dochází tak k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnávají energii v těle, prohřívají ho, a tím napomáhají detoxikaci organismu. Teplem které uvolňují pomáhají odstraňovat bloky na meridánech a energie je tak rozprouděna. Je stimulován krevní oběh i lymfatický systém. Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii.

Reflexní terapie plosky nohy

Metoda využívající reflexní body a reflexní plošky převážně na chodidlech, na které se působí tlakem. Tyto reflexní plošky mají přímou souvislost s jednotlivými tělesnými orgány. Přináší uvolnění, snížení napětí a pocit odpočinku. Cílem této velmi šetrné terapie je normalizace tělesných funkcí a upravit tři hlavní negativní faktory zahrnuté v procesu nemoci: překrvení, zánět a napětí. Reflexologická sezení mají za úkol zlepšit krevní oběh a napomoci organizmu správnému vylučování tak, aby toxické látky nemohly dosáhnout v játrech, ledvinách a jiných tělesných orgánech škodlivé hladiny.

Automatická subaquální masáž

Procedura je prováděna ve vodoléčebné vaně s teplotou vody lehce hypertemní 37 stupních Celsia. Masáž je prováděna proudem vody automaticky pomocí zabudovaných trysek s možností zacílení na problematická místa. Vhodné pro všechny. Účink je analgetický, relaxační, zlepšení prokrvení a podpora metabolismu, ovlivní svalový tonus.

Lázně Velichovky

Lázně Velichovky

Lázně Velichovky se specializují na rehbilitaci pohybového ústrojí, rehabilitaci po a před operacemi kostí a kloubů a po úrazech. Lázně využívají mimo jiné místní slatiny s jedinečným složením a účinky.
Víkendová relaxace

Víkendová relaxace

Dopřejte si víkendový odpočinek od stresu a relaxujte ve Velichovkách.